עדויות והמלצות

מכתבי ההערכה והעדויות מדברים בעד עצמן

דניאל,
מבקרי הפנים של אמדוקס ישראל אומרים לך תודה!

בתום סדנה של יומיים חווייתיים איתך, יצאנו מצויידים בכלים מעשיים לעבודת השטח של מבקרי הפנים. שיטות השכנוע וההשפעה שלימדת אותנו כבר מיושמות בפועל ומוכיחות את יעילותן. שילוב תמונות וסרטונים ובעיקר דוגמאות מעולמך המקצועי הפלילי הוסיף נדבך חשוב להמחשת החומר התיאורטי.

בזכות הסדנה שהעברת מבקרי הפנים של אמדוקס רכשו בטחון רב בנושא התשאול ומעתה הם יהיו הרבה יותר יעילים ובעיקר מסופקים מעבודתם

תודה רבה!

דרור בר משה

סגן מנהל ביקורת פנים, אמדוקס

דניאל,
תודה רבה על הדרך הארוכה שאתה עושה איתנו בקורס המתשאלים של אלעל. שפת הגוף היא כלי חשוב בעבודת המתשאל בתחנות אלעל. בסדנאות שאתה מעביר למתשאלים מכל העולם בעברית ובאנגלית, אתה מצליח להדגיש עוד יותר את חשיבות שפה זו למתשאלי אלעל בשגרת עבודתם . השיטות הפרקטיות שאתה מביא מניסיונך הרב תורמות רבות להעלאת רמת הבטחון וחוויית הטיסה של לקוחות אלעל בכל העולם.ניפגש גם בשנה הבאה.

נטאלי גל

מנהלת מחלקת הדרכה, אגף הבטחון, אל-על

דניאל,
מזה תקופה ארוכה שבה אתה משמש כמגדלור לאוכלוסיית הצעירים בגילאי 18-40 בכל רחבי הארץ.

מרכזי הצעירים מהגליל העליון בצפון ועד עוטף עזה בדרום מצליחים לגייס קהל אוהד בזכות הרצאותיך והידע החשוב שאתה מביא בהן. הקהל מצידו מצטייד בתובנות בעלי ערך רב מעולם העסקים ומעולם העבודה, כל אחד והמסע האישי שאליו הוא יוצא.

ראיונות עבודה, תקשורת בינאישית לצורך השפעה ושפת גוף הם רק חלק מהנושאים שאתה חולק בהם את הידע הרב שלך מעבודתך המקצועית.

תודה רבה על היותך מורה נבוכים בצמתי החיים הקריטיים של צעירי ישראל.

ישר כח וניפגש גם בשנה הבאה!

מירב בן שימול

מנהלת תחום צעירים מרחב כפרי - ארצי

דניאל,
קורס "התשאול ושפת הגוף" שהעברת בשלושת המחוזות לאנשי השטח של הסיירת הירוקה היה מרתק! במהלך השבוע הבאת מניסיונך הרב מתוך רצון אמיתי להעביר את הידע שלך לאנשי השטח בסיירת. הדרך החוויתית שבה אתה מעביר את תכני הקורס גם היא ראויה לציון. החניכים, אנשי הסיירת העניקו ציון גבוה מאוד לקורס במשוב הסופי ואין לי ספק שניפגש שוב בהמשך.יישר כח!

אורי מלכה

מנהל הסיירת הירוקה , רשות הטבע והגנים

דניאל,
ברצוני להודות לך על קורס "תשאול, שכנוע והשפעה" שהעברת לחוקרי הביטוח הלאומי. "אנחנו רוצים עוד שבוע עם דניאל" –  את המשפט הזה אמרו החניכים בסוף הקורס והוא ההוכחה שהקורס עמד בציפיות שלנו והרבה מעבר לכך.

הפגנת יכולת מדהימה לשלב את ניסיונך בתשאול עם הצרכים המקצועיים של חוקרי הביטוח הלאומי. פרק התרחישים והסימולציות בקורס שכלל גם את המשוב המקצועי שלך בסוף כל תרגיל, היה מלמד במיוחד.

תודה רבה על חוויה מעשירה ומקצועית!

יואל מוזס

מנהל אגף החקירות , ביטוח לאומי

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן